ponedeljek, 23. december 2013

No uglavnem celo noc nisem mogla spat,celo noc sem samo razmisljala o Justinu in nas (belieberjev).
celo noc sem razmiljala  kaj se bo zgodilo   ce nas bo Justin zapustil zavedno?joj celo noc zares nism mogla spat in celo noc sem jokala.
Zjutraj me je zbudila Ana   ze ob 7 uri da bi gladala z njo risanke-.-.
Ana:Kylie zbudii see!
Kylie:kajj jee?(sem zaspano rekla)
Ana:ustanii pridi gladat risanke z mano
Kylie:ma kajj? a se ti je mogoce vtrgalo?ura je 7 in ti bos gledala risanke ? si ti nrmalna? ves da nekateri nismo mogli celo noc spat? ves to? ne ne ves tko da imas 3sekunda da gres ven iz te sobe ce hoces bit ziva in zdrava!
Ana:okej :( (hito je odsla ven iz moje sobe ter zaprla vrata)
Kylie:huh koncno zdaj lahko spim
Spala sem dokler ni mama prsla do mene da bi me zbudila -.-
mama:kylie ustani ljubica
Kylie:...
mama:Kylie ustani
Kylie:jojj kolko je ura?
mama:12 in ti se vedno spis?
Kylie:joj mama celo noc nisem mogla spat
mama:zakaj :o
Kylie:mama ves ti da Justin se bo upokojil?
mama:hh kako to mislis?
Kylie:Justin mogoce bo zapustil kariero
mama:nene draga ne ne bo zapustil
Kylie:kako ves? mogoce bo (sem zalostno rekla medtem ko sm imela solze ze v oceh)
mama:ne ljubica Justin nas nebo nikoli zapustil, on vrjame v nas, on je veliko trpel samo da pride tle kjer je danes, ne ljubica mogoce si bo samo nekaj casa vzel zase in to je vse.BTW od kod tebe vse to?
Kylie:mamaa to sem vidla in slisala na twitterju in JUSTIN JE SAM REKEL DA BO
mama:mogoce si bo vzel malo casa zase in za svojo druzino in za prijatelje se ti ne zdi?
Kylie:nevem,nevem (sem se zacela jokat)
nekaj casa je bila tiho nato:
mama: ljubica,umiri se poslusaj me Justin je star 19 let in se malo bo bil 20let star moras razumet on zdaj obrasca ,on zdaj mora razmisljati o svojo druzini,o svojo zeni oz. punci in ve oz. mi , mi belieberke moramo ga razumeti...ves koliko problemov je bilo med Seleno in Belieberke ? SAMO PAC selena vas je razumela,razumela vas je da ste jelous na njo, mislim katera pa nebi bila jelous ce ima tko hot fanta ? haah no  Justin je imel ze vec kot 150 koncertov kar je to se kar veliko oz. to je zeloo veliko jst npr. ce bi imela toliko koncertov bi umrla ubistvvu nebi mogla na vseh koncertih pet in plesat ves ti koliko energije mora imet za to? in to energijo on crpa samo pri belieberjih,  on nastopa samo za belieberje in za nobenega drugega.
 uglavenm hocem le da razumes da  Justinu pomenimo use...
In on nas razume zato ga moramu tudi mi razumeti njega, zato pac kaj mislis da bi si vzel kaksno 1leto odmora? pa da bi zacel vse na novo?da nebi  vec imel vsak drugi dan nove slabe govorice? in da ga nebi vec  mucle? no zato naj si vzame vsaj 1 leto odmora ker si ga zares zasluzi
Kylie:ja res je
mama:zdaj pa umiri se in pridi pojest zajterk
Kylie:okej
mama je odsla iz sobe jst sem pa sla se preoblect ,si naredila en rep ter odsla v kuhinjo da bi pojedla zajterk.
Oblekla sem to:


in odsla.
-------------------------------------V KUHINJI----------------------------------------------------
Anastasia:oo lepotickaa jutroo
Kylie:huh ta prava se oglasa jutroo
Trish:jutro Kylie izvoli zajterk
Dala mi je palacinke z nutello mmmmm...obozujem jih ahha
Medtem ko sem jedla je Tine bral nek casopis in rekel:
Tine:amm Kylie?
Kylie:jaa?
Tine:si vidla? (in kazal na naslov WILL JUSTIN BIBEER FINISH HIS CAREER?)
Prvo kar sem zagledala je ta naslov:
WILL JUSTIN BIBEER FINISH HIS CAREER?
Kylie:amm ja? 
Tine:in nisi nic razocarena?
Kylie:BTW KAJ TEBE TO ZANIMA?
Tine:samo vprasal sem te ce je pa tko tzko odgovorit povej pa ti nebom vec niv vprasal
Kylie:aja? JA TEZKO JE FULL ODGOVORIT NA SUTASTE IN BREZVEZNE VPRASANJA!
Odsla sem nazaj v mojo sobo in zacela sem jokat.
Cez nekaj casa sem razmisljala na mamine besede na besede ki mi je govorila o Justinu.
Ja prav je imela on nas nebo zapustil nikoli prevec rad nas ima.



nedelja, 22. december 2013

Ko smo se uredile smo odsle vse 4 v dnevno sobo kjer ni bilo nobenega oz.samo Trish je bila.
Trish:opaa lepotickee
Kylie:ahaha
Trish:jojj kok ste lepe *o*
Kylie:ahha nee useeno hvalaa
Usedle smo se ter gledale TV.jojjj bile so neke brezvezne reklame -.-
Cez nekaj casa so koncno prisli Mama,Tine in Ana.
Mama je imela obleceno to in je zgledala.. wawww *___* :



Tine je imel obleceno to:


in Ana je imela obleceno to:


mama:OMG kok ste hudee *__*
Kylie:haha ta prava se oglasi poglej sebee *o*
mama:ahah no gremo punce?
Mia:jaa 
Odsle smo do avta od Tineta in se usedle.
Vozili smo se pol ure in koncno prisli.
Odsli smo v restovracijo ,se vsedli in narocili  nekaj za pit nato se za jest.
Ko smo popili oz. pojedli je prisel natakar ter vprasal ce bi radi se kaj.
Pia:amm do you have Foutune Cookie?
Natakar:yess we have
Pia:can you please give us?
natakar:yes of course
No uzele smo use po eno 'fourtune cookie' (nevem ku se rece aahh )


pojedla sem nato sem vzela se listek. ahahah bil je najboljsi listek:


Anastasia:lhko preberem kaj ti je prslo?
Kylie:ahah seveda (pokazala sem ji listek in vse so pogledale)
Pia:oo prasicaa ahah 
Acacia:evo jst sm prva da se ne strinjam da si najboljsa haha
Kylie:haahha
Ko smo pojedli smo odsli domov.
---------------------------------HOME----------------------------------------
Ko sem prisla domov sem takoj odsla v mojo sobo da bi si odstranila make-up in preoblekla pizamo kajti ura je bila ze 11.30 .
Odpravila sem spat ampak nisem mogla zato sem odsla v dnevno sobo in dala na en program.
brzeveze je billo zato sem vzela prenosnik in bila na Twitter-ju.
Vsi so pisali o Justinu naj ne zapusti karjero in jst nisem nic razumela kajti ze veliko casa nisem slisala nic o justinu zato sem pogledala med trendi in trendalo se je ' #JustinDontleaveus in  #BeliebersHereForJustin
jojj kmal sm umrla res zacela sem jokat in zacela sem brskati ce se kaj pise zato sem odsla na fb in pogledala ce je kdo v Team Jerry oz. Team Bieber Slovenia kaj objavil.
Pogeldala sem in vidla da je Justin sam rekel da bo uzel le nekaj casa zase.
huh koncno takrat sem se lahko malo umirila.
Se malo casa sem bila budna nato sem odsla spat





četrtek, 19. december 2013

Medtem ko smo jo cakale smo poslusali Lolly od Justina.
Cakale smo pol urce nato pa KONCNO JE PRSLA!No sla sem se v sobo in vzela telefon:


Ter odsla pred hiso kjer stta me pocakale Mia in Acacia.
Objela sem Mio ter zagledala taksen avto:


Kylie:omgg prasica to je tvoj avto?
Mia:hahah ja got a problem?
Kylie:yeahh Bitch i have got ahah in kaj misls da bos lepsa od mene k mas taksnega avta al kaj? ahahhaahhah
Mia:hahaha ma draga sej lepse od tebe neobstaja
Kylie:awww (objela sem jo)
No usedle smo se v avtu ter se odpravile do centra.
Najprej smo sle v forever 21, nato v bershko in se v topshop.nic nismo kupile zato smo sle se v Mc'donalds.
Narocile smo se nekaj za jest:


Ko smo pojedle smo se odpravile domov.
-------------------------------HOME-----------------------------------------
ko sem prispela domov sem zagledala Ano ki je bila v dnevno sobo in gledala risanke  risanke -.-
Ana:Kyliee koncno si prislaa :)
Kylie: (:
Ana:pridii bos gledala risanke z manoo
Kylie:joj Anaa sovrazim risankee -.-
Ana:jaa vem samo prosimmm samo danesss :(
Kylie:jojjj naj ti bo +_- 
Ana:yeyy najboljsa sestra sii(objela me je in objem sem ji vracala)
Acacia:amm Kylie jst grem v mojo sobo ti ba uzivi medtem ko gledas risanke  haha
Kylie:okej ti kr ahahah HVALA RES!-.-
Acacia:ahah hec okej dej caww
No Acacia je sla v njeno sobo in jst sem gledala risanke z ANO (-.-)
Cez nekaj casa je mama  KONCNO prisla 
mama:oo moji dve princeski gledata risanke haah
Kylie:jojj mamaa a lhko zdej prosim ti gledas namesto mene ker ze glava me boli od teh sutastih risank 
mama:ahaha jojj Kylie okejj
Kylie:hvalaa tii (objela sem jo )
mami:Kylie dans pridesta Anastasia  in Pia(moje sestricne so)
Kylie:omgg resnoo? 
mama:jaa
Kylie:olaa komaj cakamm 
mama:jaa :)
Kylie:kdaj pridesta?
mama:dans 
Kylie:mislim ob kateri uri?
Mama:am ob 20.00
Kylie:super okej zdej grem jst v mojo sobo caww
Odsla sem v mojo sobo ter uzela prenosnik in sla v skypu in pogledala ce je Tilen .
Tilena ni bilo na skypu zato sem se odlocila da bom gledala film.
Odlocila sem se da bom gledala 'Gossip Girl'.
Odsla sem prej tudi v kuhinjo  ter vzela jagode in cokolado da bom jedla medtem ko bom gledala film.




Medtem ko sem gledala je nekdo potrkal na vrata
Kylie:ja kdoo je?
x:Acacia, smem naprej?
Kylie:ah pridi
Acacia:kaj delas?
Kylie:gledam 'Gossip girl', bi gledala z mano?
Acacia:hah seveda
No uglavnem gledale smo film do konca in ta dan ni bil pprav nic zanimiven no usaj dokler nista prsle Anastasia  in Pia.
---------------------------------------------ZVECER----------------------------------------------
Ura je bila 8 zvecer in vsi smo bili v dnevno sobo kjer smo gledali eno oddajo 
Cez nekaj casa je zazvonil zvonec,odsla sem odpret ter zagledala Pio in Anastasio, OMG ze pol leta ju nisem vidla in zaress sem ju pogresalaa no objela sem juu ter odsle v dnevno sobo kjer so nas cakali vsi.        Pia in Anastasia sta se pozdravili druge ter usedle smo se vse v dnevno sobo. 
Pogovarjali smo se,se smejali itd. zares bilo je fullll zabavnooo.Cez nekaj casa smo se vsi odlocili da gremo v restovracijo za vecerjo.
aja btw sem pozabla povedat kaksne so -.-' hahah okej am Anastasia je stara 16 let,zivi v Londonu,je blondinka ima modre oci, je prevtako BELIEBER (: ,  je zeloo lepa in  je tumblr girl.
No izgleda tako:


No Pia je stara 20 let,ima crne lase ter modre oci , pravtako tudi ona zivi v Londonu,amm in sovrazi JUSTINA -.-
Tudi ona je zares zelooo lepaa: 


No odsle smo vse 4(jst,Acacia,Anastasia,Pia) v mojo sobo da bi se uredile za vecerjo.
Jst sem si zravnala lase ter oblekla to:


Acacia je oblekla to:

Anastasia to:

in Pia to:

nedelja, 15. december 2013

Odsla sem v dnevno sobo kjer je bila tudi Ana,mama in Tilen(Acacia je bila v njeno sobo) uzela sem dalinec in dala na MTV.
najpej so bile brezvezne pesmi nato pa je bila KONCNOO na vrsti najboljsa pesemmm!
mislim da veste kdo je pel... of course JUSTIN BIEBER ALL THAT MATTERS!




OMG zacela sem kricatii in zraven petii omgg kok je HOTTT *o*
 mama in Tine sta me samo cudno gledala haha :
         
                     

no ko je bilo konec pesmi sem zacela kricat JUSTIN BIEBER I LOVE YOUUU SOO FUCKING MUCHH!
Tine me je samo cudno gledal mama pa se je itak naucila ker vedno k je Justin naTV-ju vedno tko delam(zacnem kricat itd. ahah)


Mama:Kylie zdej se pa prosimmm umiri
Kylie:omgg mama si vidla kok je hottt
mama:jaa ljubica sem vidla samo useeno ustavi se in nehi kricat ker itak v prazno kricis ker te ne slisi
Kylie:ahah sej vemm ,dobro zdej grem k Acaciii!
mama:okej super potem bomo sli usi skupaj se v restovracijo jest vecerjo
Kylie:okejj,okejj!
Odsla sem do sobe od Acaciee ter potrkala na vrata
Kylie:smem naaprej?
Acacia:nee!
kylie:zakaj ? -.-
Acacia:ker nism vec tvoja prijateljica!
Kylie:WTFF?ZAKAJJ?
Acacia:ker si mi lagala
Kylie:da faq? kdajj?
Acacia:jojj Kyliee pridi noo kaj a ne vidis da se samo zajabavm stabo?
Kylie:MARIJAA SEM ZE MISLILA DA FAQ JE NAROBE STABO ahhaha
no odprla sem vrata in zagledala Acacio ki je sedela v postelji in v rokah je imela telefon.
Usedla sem se zraven nje.
Kylie:kaj dels?
Acacia:nc gledam te twitte od Justina ahah kjri pikii je ta JUSTIN ej !
Kylie:jaa ddd you don't think soo itak da je ce je moj fant
Acacia:ahahah jaaa sej ahaah
Kylie:omgg a ves da glih prej je pel JUSTIN NA MTV-ju! 
Acacia:o prasica zakaj me nisi poklicala? 
Kylie:haha nevemm omgg jst dejansko nism mogla dihat
Acacia:si predstavljam tebe ku si plesala-pela in kako te je Tine gledal pomojm te je gledal uno da faq je narobe z njo ahahah
Kylie:ahaha sej me je res cudno gledal
Acacia:ahahahah katero pesem je pel?
Kylie:ALL THAT MATTERS *o*
Acacia:PRASICAAA *o*
Kylie:ahaha no pustimo ze JUSTINA ahah Acacia kaj bos oblekla mama mi je rekla da dans gremo v restovracijo za vecerjo
Acacia:hah nevem bom ze neki 
Kylie:ow Acacia potem bi lhko sle obe v centru kaj pravis?
Acacia:jaa in dej bomo poklicale se Mio
Kylie:jaa kera caricaa je Mia mislm tko lusna 
Acacia:ja in tudi lepa je *o*
Medtem ko smo se midve pogovarjale smo zaslisale mamo kako je kricalaa 'KYLIEE PRIDI POJEST'
'ACACIA PRDI POJEST MALICOO'
Kylie:pridii greva hahah
Acacia:ja pridi
No odsle smo v kuhinjo in vsi so ze zaceli jest razen mene in   Acacio.
Ko smo pojedle smo odsle obe v mojo sobo in uzela ssem telefon ter poklicala Mio
Mia:ja?
Kylie:oo Mia
Mia:oo Kyliee kakoo sii? jojj od kdaj te ze nism vidla
KYLIE:vredu sem ti? jst tud tebe in zato sem te poklicala dej prids dans pri meni sej ves kje zivim ane ?
Mia:ja vem
Kylie:no in potem bi sle malo v centru jst ,ti in Acacia Kaj misls?
Mia:jaja uredu smamo se pojest moram potem pridem okej?
Kylie:okejj 
pogovarjale smo se se nekaj casa nato pa sem se zacela urediti za center.
No zravnala sem si lase ,si nardila nov make-up in se oblekla 
Oblekla sem to:


In Acacia se je tko oblekla:


Ko smo se obe uredile smo odsle v dnevno sobo ter cakale Mio.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hejj,Hejj mogoce se uprasaste kdaj se bom srecala z Justinom ali pa kdaj bom bla skupaj z njim samo pac to se bo zgodilo ko grem nazaj doma v NY.
Hope You Like it + Hvalaa ker bereste <333
Napiste se mnenje prosim v komentarju ali pa na fb-ju <33
Hvalaa








petek, 13. december 2013

Zbudila sem se ob 11 in odsla v kuhinji.
V kuhinji sta bile Trish in Acacia.
Acacia je jedla zajterk medtem ko Trish je umivala posode.
Kylie:Jutrooo
Acacia:jutrooo
Trish:dobro jutro Kylie
Acacia:in kako si spala?
Kylie:odlicnoo jojj kaksne sanje sem imelaa ohh :@
Acacia: no povej kaksne?
Kylie:ne,ne prevec ahdsjadsahsja so bile :)
Acacia:ahh daj noo povej ze,tvoja najboljsa prijateljica sem
Kylie:ahah ja sej vem, okejj naj ti bo povedla ti bom amm sanjala semm o...
Acacia:ja oo?
Kylie:ooo...
Acacia:jaaa dej bolj hitroo!?
Kylie:o Tilenu hahah
Acaciaa:JOJJ KYLIE SEM ZE MISLILA DA SI SANJALA JUSTINA! -.-
Kylie:hahahaah
Trish:opaa kdo je pa ta Tilen?
Acacia: hah kdo drug kot fant od Kylie ahaha
Trish:opaaa Kyliee!
Kylie:ahahah
Trish:ze koliko casa pa hodis z njim?kje si se prvic krat srecala z njim?a ve se kdo da hodis n njim?a ve tvoja mama da hodis z njim? (no rasula me je z taksnimi in drugacnimi uprasanji)
Kylie:hahahahahah amm prvickrat sem ga vidla v soli, hodim ze pol leta z njim,Ja vesta tudi mama in oce tko da... ahahaha
Trish:hahah ooo zaljubljena do uses si!
Kylie:jaa sej vemm :$
Trish:a mas kaksno sliko od njega da ga vidm malo kaksen je ? seveda ce lahko :)
Kylie:jaa seveda da lahko pocaki da najdem eno
Acacia:hah se uprasas ce ma sej vedno ko sta skupaj se vedno slikasta kaksnih 10000000 slik ja da imata je tko Kylie? haah
Kylie:ahah ddd
Acacia:pa se na disneyland sta bila skupaj ane? ahah
Trish:ooo no pokazi mi kaksne slike zee! (:
No uzela sem telefon in zacela brskat po galejiji pokazala sem ji to sliko:
Trish:no bo kaj?
Kylie:caki no nism se nasla prave slikee ahhah evoo poglej te:




                                    
Trish:aww kok sta lepaa<33
Kylie:Hvalaa 
Acacia:jojj kaj mas kaksno sliko tko nrmalno brez poljubljenja? -.-
Kylie:ahah tudi taksne imam
Acacia:pokazi kaksno ahah 
Trish:a v Disneyland si bla samo z njim?
Kylie:ne je bila se Acacia
Trish:ah lepo
Kylie:evoo ta je iz disneyland-a (pokazala sem jima to sliko)



Acacia:awww :$
Trsih:ahha kaj je Acacia ti nimas nobenega al kaj?
Acacia:ahah nee jst sm FOREVER ALONE :'(
Kylie:jojj dragicaa sej me mas mene ane?
Acacia:ja ddd to itakk 
Trish:awww<33
Kylie:pridi Acaciaa (objela sem jo)



Trish:No Kylie a bos pojedla ze zajterk?
Kylie:jaja
Trish:izvoli
Kylie:hvalaa
dala mi je nutello in kruh ahh obozuje NUTELLO najbrz nisem edina ane haha (:
no uzela sem kruh in nutelo ,namazala na kruhu in dala zraven se jagode:



ko sem pojedla sem odsla se v mojo sobe se oblekla in naredila make-up in odsla v dnevno sobo.
Oblekla sem se tako:








četrtek, 12. december 2013

mama:waa popoune ste
kylie:hvalaa mama ti tudi
Acacia:hvalaa
mama:no gremo zdej?
Kylie:jaa samo se torbo bom uzela.
mama:te pocakamo v avtu
Kylie:okej
Odsla sem v mojo sobo in vzela torbo in zaprla vrata.
usedla sem se v avtu in vozili smo se kaksnih 15minut in smo ze bili v nakupovalnem centru.
Jst,Acacia in mama smo odsle v Victoria's Secret  in Tine in Ana sta pa odsla v eni trgovini kjer so bile igracke.
tako je zgledala Victoria's secret trgovina:


bilo je kar 40% popusta zato smo si nabavale kar nekaj stvari.
Jst sem kupila te kopalke :


ta ovitek za telefon:






mama je kupila to:





in Acacia je to :




No koncno smo kupile to kar smo mogle in odsle se v trgovino kjer so bile samo sladkarije.




nabasale smo se z sladkarijami dokler me ni poklical Tilen
Tilen:lepoticka mojaa kaj delas?
Kylie:aww nc lepotec moj kaj delas ti?
Tilen:nc prej sem se ucil sej ves zdej hmal konc sole in ves kako je.
Kylie:haha jaja sej vem 
Tilen:no kako je v LA?uzivas ane? hah
Kylie:jaa ful  res,skoda da nisi tud ti
Tilen:ane da ahah,BTW kdaj prides nazaj v NY?
Kylie:nevem tocno pomojm se kaksne 3-4 dni bom bla v LA potem pridem 
Tilen:jojj ljubica pogresamm tee!
Kylie:jst tud tebee 
Tilen:a si zdej domov?
Kylie:ne sm sla malo na centr z mamo,Acacio,Tinetom in Ano
Tilen:ko gres domov me poklici na Skypu ker bi te rad videl prek spletne kamere
Kyllie:oo <33 okejj  bom caw 
Tilen:caw ljubim te
Kylie:jst tud tebee 
no koncala sem pogovor z Tilenom in odlocili smo se da gremo obiskat babico n dedka.
Usi skupaj smo se usedli v avtu ter smo se peljali 1 uro in smo ze bili pred njihovo hiso.
waa zares lepo hiso sta imela:o 
tako hiso sta imela:


Pri starih starsih smo bili 2 urci in nato odsli domov.
Takoj ko sem odsla domov sem uzela prenosnik in se pogovarjala z Tinetom po skypu.
Medtem ko sem se jst pogovarjala z Tilenom je prsla Acacia v sobo.
Acacia:smem naprej?
Kylie:Seveda pridii
Acacia:oo zaljublencaa (to je seveda slisal tudi Tilen nato je Acacii rekel)
Tilen:hh ja sej kaj pa misls?da bova bla FOREVER ALONE kot ti al kaj? ahahha
Acacia:ja kako pa ves da sem FOREVER ALONE?ahha
Tilen:ja ker a ni logicno? kdo bi bil z punco ki je tko za komplicirana? ha? ahha
Acacia:ja bo ze eden. ahah
Kylie:hahah
Pogovarjali smo se kaksno uro  nato pa sem odsla z Acacio v dnevno sobo kjer smo bile same kajti usi so spali ker je bila ura ze 12.00. uzela sem dalinc in pogledala ce je kaj zanimivnega nic ni bilo zanimivnega zato smo uzeli dvd-je in pogledali ce je kaksen zanimiven dvd.
in kar na enkrat sem zagledala NEVER SAY NEVER -od Justina film.(smo ga ze gledale samo k je blo tko dolgcas smo se odlocile da bomo spet gledale.)




Gledale smo obe film do konca nato odsle spat.



nedelja, 1. december 2013

Tekla sem pol urce in odsla proti plazi kjer je bila le pol ure oddaljena od hise.
Uzela sem slusalke in se usedla v klopci ter poslusala pesmi.
Med tem ko sem poslusala pesmi sem gledala valove Bilo je res zelo zanimivno in zabavno gledat kajti je pihal zelo rahlo veter.
Poslusala sem pesmi dokler mi ni zazvonil telefon,bila je Acacia...
Kylie:amm ja?
Acacia:kje si?
Kylie:zdaj prihajm domov zakaj?
Acacia:ne kr tko sm te uparasla
Kylie:aha okej caw
Acacia:caw
zaklenila sem telefon ter se odpravila domov.
Ko seem prispela domov sem zagledala mamo,Ano in Tima ki so gledali televizijo
Kylie:domaa semm!
mama:kje si pa bila?
Kylie:sem sla malo tect zakaj?
mama:ahh kr tko sem vprasala
Kylie:okej mama a ves kje je Acacia?
mama:v njeno sobo je
Kylie:aha ok jst  grem
mama:okej
Odsla sem v mojo sobo ,uzela telefon in gledala sliko ki smo se slikali z justinom, nisem mogla vrjet da sem jst bila tista punca na sliki.Medtem ko sem gledala sliko sem zacela jokati zares pocutila sem se ... ah nevem no nemorm opisat tisti obcutek.karnaenkrat je nekdo potrkal na vrata.
Kylie:kdo si?
x:mama,a lhko ustopim?
Kylie:ja,ja pridi
Ko je usopla v mojo sobo in vidla da solze na mojih oceh se je ustrasla.
mama:kaj je narobe ljubica?
Kylie:joj mama nevem.
mama:si se razsla z tilenom?
Kylie:neee
mama:potem povej kaj je narobe,zakaj joces?
Kylie:mama jst nemorm vrjet da sm spoznala svojega idola in nemorm vrjet da sm jst ta punca na sliki(pokazala sem ji fon kjer je bila slika od mene in Justina)
mama:ja razumem te samo moras se umirit
Kylie:ja kako?
mama:poslusaj ti si ga srecala ze 2x ,enkrat na letaliscu enkrat na M&G,+ se na koncertule kaj bi hotela vec
kaksna belieberka kot ti.nekatere nimajo moznosti niti iti na koncert kaj sele ga spoznati pa se telefonsko stevilko imas.
Kylie:ja mama samo useeno ga pogresam nevem zakaj imam slab obcutek hkrati sem vesela da sem ga spoznala,vidla samo nevem...
mama:lej ce bi jst bila na tvojem mestu bi uzela fon in ga poklicala.
kylie:ok ga bom zdej(uzamem telefon in zacnem iskat telefonsko od justina dokler mami me ne ustavi)
mama:ja ma najprej se umiri potem ga bos poklicala.
Kylie:okej (najprej sem se malo umirila in nato sem uzela telefon in ga poklicala)
Zazvonil mu je telefon a ni se oglasil.Telefon sem jezno vrgla v posteljo in bila sem zares zalostna.
mama:ljubica umiri se mogoce ima zdaj vaje.
Kylie:mogoce...
mama:no ura je zdej 13.30 in zdej lhko gremo malo po nakupih kaj pravis?
Kylie:jaa lhko gremo samo ze prej morm it se tusirat ker sem prej tekla
mama:nono bolj hitro te pocakm v dnevni sobi pa poklici se Acacio ce hoce naj pride z nami.
Kylie:okej bom...
Najprej sem se odsla poklicat Acacio in jo uprast ce bo prsla z nami in je privolila potem sem se se tusirala.
Ko sem se tusirala sem se uredila,in nrdila figo ter se oblekla.
Oblekla sem to kajti je bilo zares zelo toplo:



Odsla sem v sobo od Acacie in zagledala Acacio.Imela je obleceno to:


 No odsle smo se v kuhinjo in zgledala mamo ki je bila zares popouna.imela je obleceno to:



Ana je imela to obleceno:


No in se Tine (zarocenec od mame) je bil tko oblecen: